Včeraj, okoli 8.30, so bili policisti Policijske uprave Ljubljana obveščeni o prometni nesreči na Tržaški cesti v Ljubljani, v kateri sta bila udeležena voznik osebnega vozila in peška.
Ugotovljeno je bilo, da je voznik zavijal in trčil v peško na prehodu za pešce, pri čemer se je peška lažje poškodovala. Zoper povzročitelja bo uveden prekrškovni postopek.
Danes, okoli 1. ure, pa so bili ljubljanski policisti obveščeni o prometni nesreči v Homcu pri Kamniku, v kateri je bila udeležena voznica osebnega vozila.
Ugotovljeno je bilo, da je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo in pod vplivom alkohola zapeljala izven vozišča in trčila v obcestno infrastrukturo. Pri tem se je lažje poškodovala, zoper povzročiteljico pa bo uveden prekrškovni postopek.