Neznani storilci so v zadnjih dneh izvedli več vlomov na območju Ljubljane in okolice. Lastniki so ostali brez denarja, nakita in drugega premoženja.
Policisti so v zadnjih 48 urah obravnavali več vlomov v stanovanjske hiše in poslovne objekte.
Na območju Kočevja je storilec iz hiše odnesel denar in lastnika oškodoval za okoli 600 evrov.
Nepridipravi na delu tudi na ...
Na Viču sta bila zabeležena dva vloma. V enem primeru je iz hiše izginil nakit v vrednosti okoli 4000 evrov, v drugem pa nakit v vrednosti okoli 900 evrov.
Na Igu je storilec odtujil denar in povzročil za približno 1500 evrov škode.
Na območju Murgelj je iz hiše izginil denar in nakit, skupna škoda pa znaša okoli 5000 evrov.
V Domžalah je bilo vlomljeno tudi v skladišče, od koder je storilec odnesel elektro material. Škoda znaša nekaj tisoč evrov.