Zagorelo je na novem nadstrešku.
Na gradbišču na območju ljubljanske železniške postaje je ob 15.11 med polaganjem izolacije na novem nadstrešku zagorelo.
Gasilci so požar pogasili, šlo je za manjšo intervencijo, so za STA pojasnili v Gasilski brigadi Ljubljana.
Vzrok za požar na železniški postaji je bil vžig izolacije.
Vir: Reddit