Ob zaključku šolskega leta so se v eni izmed priljubljenih ljubljanskih okrepčevalnic odločili nagraditi vse učence z odličnim uspehom.
Zaključek šolskega leta bo za nekatere učence še posebej okusen.
Burek Olimpija je namreč na družbenih omrežjih objavil posebno povabilo za vse odličnjake. Ob zadnjem šolskem dnevu so se odločili nagraditi učence, ki so šolsko leto zaključili z odličnim uspehom.
Brezplačen burek in pijača za odličnjake
»Ker cenimo odličnost, vabimo danes vse odličnjake na free burek in CocaColo,« so zapisali v objavi.
Za nagrado bodo učenci z odličnim uspehom prejeli brezplačen burek in pijačo.