Za Bežigradom: Snemal je, kako sta vlamljala v njegov avto, roparja sta ga poškropila s solzivcem in napadla

| v Kronika

Policija opozarja na nevarne storilce, ki so na območju Bežigrada poskušali vlomiti v vozilo – oškodovanec poskušal snemati dogajanje, a je bil napaden.

 Včeraj okoli 17. ure so bili policisti obveščeni o ropu na območju Bežigrada

Po prvih informacijah sta neznana storilca želela vlomiti v vozilo oškodovanca. Ko je ta slišal, da je vozilo sprožilo alarm, je stekel do avtomobila in začel dogajanje snemati s telefonom.

»Oškodovanec je želel le dokumentirati poskus vloma, vendar ga je neznani storilec pošprical s solzivcem in mu odtujil mobilni telefon, nato pa pobegnil s kraja,« so sporočili iz Policijske uprave Ljubljana.

Policija na terenu

Policisti so opravili ogled kraja in nadaljujejo z zbiranjem obvestil. O vseh ugotovitvah bodo obvestili pristojno državno tožilstvo.

»Z zbiranjem obvestil želimo čim prej identificirati storilca in preprečiti ponovitev podobnih incidentov,« dodajajo policisti.

Opozorilo za občane

Policija opozarja prebivalce, naj v primeru sumljivih oseb ali poskusov vloma takoj pokličejo na številko 113 in naj bodo pri snemanju ali soočanju z osumljenci previdni.

»Varnost vašega življenja in zdravja je vedno pomembnejša od premoženjske škode,« še dodajajo iz PU Ljubljana.

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura