Policija preiskuje rop na Viču, zamaskirana roparja pobegnila

| v Kronika

V Ljubljani vlomi in rop prodajalne.

Ljubljanski policisti so imeli več dela z vlomi in ropom prodajalne na Viču. 

Dva zamaskirana moška sta z nevarnim predmetom zagrozila prodajalcu in odtujila denar, medtem ko je bil v ločenem primeru osumljenec vloma v gostinski lokal že priveden pred sodnika, ki mu je odredil pripor.

Rop prodajalne na Viču – storilca še iščejo

Včeraj nekaj pred 21. uro so bili policisti obveščeni o ropu v eni izmed prodajaln na območju Viča.

Z zbiranjem obvestil je bilo ugotovljeno, da sta neznana storilca vstopila v prodajni prostor, pristopila do blagajne in z nevarnim predmetom zagrozila zaposlenemu, nato pa iz blagajne odtujila denar ter s kraja pobegnila peš.

Po do sedaj znanih podatkih v dogodku ni bil nihče telesno poškodovan.

Policija je opravila ogled kraja kaznivega dejanja in nadaljuje z intenzivnim zbiranjem obvestil.

Opis storilcev:

  • dva moška,
  • visoka približno 190 centimetrov,
  • oblečena v črna oblačila,
  • nosila sta maskirna pokrivala.

Policisti še pozivajo vse, ki bi imeli koristne informacije o dogodku ali storilcih, naj to sporočijo na številko 113 ali anonimni telefon 080 1200.

Vlom v klet v središču Ljubljane

Na območju centra Ljubljane je bilo vlomljeno v kletne prostore, od koder je neznani storilec odtujil več parov čevljev.
Lastniku je povzročil okoli 200 evrov škode. Policisti primer še preiskujejo.

Osumljenec vloma v gostinski lokal pristal v priporu

Policija je pretekli petek, 31. oktobra 2025, obravnavala vlom v gostinski lokal v središču Ljubljane, od koder je storilec odtujil denar.

Z intenzivno kriminalistično preiskavo so policisti odkrili osumljenca, mu odredili pridržanje in ga s kazensko ovadbo privedli k preiskovalnemu sodniku, ki je odredil pripor.

Preiskava še poteka, policisti pa nadaljujejo z ugotavljanjem okoliščin kaznivega dejanja.

Preberite še

Komentarji

Komentarji

Lokalno

Vse v Lokalno

Šport

Vse v Šport

Politika

Gospodarstvo

Slovenija

Scena

Svet

Vse v Svet

Kronika

Vse v Kronika

Kultura

Vse v Kultura